DENG HUMMASI AŞISI ÖLÜM RİSKİ TAŞIYOR !.. (FARMAPEST BÖCEK İLAÇLAMA)

Sivrisineklerin neden olduğu ‘Deng humması,” Dünya üzerinde her yıl, ”400 milyondan fazla kişiyi etkilemektedir!. Bu tehlikeli hastalık, Asya ve Latin Amerika ülkelerinde; sıtma ve koleradan” sonra, çocuk ölümleri açısından, en önemli sebeplerden biri olarak gösteriliyor.

farmapest sivrisinek resimleri ile ilgili görsel sonucu

“Straits Times” gazetesinin haberine göre, Filipinler Gıda ve İlaç İdaresi,Deng humması aşısının” hiç enfekte” olmamış insanlara yapılmasının, hastalığı, dahaölümcül” hale getirebileceğini açıklayan üretici firmaya, “Dengvaxia” isimli aşıyı, derhal piyasadan çekmesi talimatını verdi!.

Ulusal idarece, Fransız ilaç firması Sanofi’den, konuyla ilgili doktorlara ve hastalara yönelik bir bilgilendirme kampanyası yürütmesi talimatı da verildi!. Filipinler’in Gıda ve İlaç İdaresi, ülkedeki bütün ”eczanelere” ve sağlık personeline, ‘Dengvaxia”nın ölüm ya da hastalıkla sonuçlandığını gösteren herhangi bir vakayı, ”anında bildirmeleri” uyarısında bulundu!.

farmapest sivrisinek resimleri ile ilgili görsel sonucu

Üretici firmanın, deng hummasına yakalanmış kişilere uygulanan aşınınetkili” olduğunu fakat hastalığa hiç yakalanmamış kişilere uygulandığı takdirde, çeşitli hastalık risklerinin ortaya çıkabileceğini açıkladı. Bugüne kadar, yaklaşık 730 bin çocuk üzerinde uygulanan ”aşılama uygulaması” durdurularak, üretici ilaç şirketi hakkında soruşturma başlatıldı.

farmapest sivrisinek resimleri ile ilgili görsel sonucu

Üretici ilaç firmasının yöneticileri, düzenledikleri bir basın toplantısında; Filipinler’de bugüne kadar aşılanan kişilerden” hayatını ‘kaybeden‘ hiç kimse olmadığını, Filipinler Sağlık Bakanlığı ile durumu ”yakından” takip ettiklerini söylediler. Filipinler Devlet Başkanlığı Sözcüsü ise, hükümetin konuyu incelemeye aldığını belirterek, halktan ”paniğe kapılmamalarını” istedi!..

farmapest sivrisinek resimleri ile ilgili görsel sonucu

Farmapest  Haşere ve Kemirgen Kontrol  Hizmetleri, T.C.Sağlık Bakanlığı onaylı ve izinli, belge ve ilaçlarıyla, sizlere her türlü haşere ve kemirgen sorunu çözümünde, çeşitli alternatifler sunabilecek, bilgi ve tecrübeye sahip kadrosuyla daima hizmetinizdedir.

İletişim Bilgileri

Avrupa Yakası

Seyrantepe Mah. Gülendam Sok. No:14/A 4.Levent / Kağıthane / İST.

Anadolu Yakası

Çınar Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad. Canlı Sok. Gülbağ Pasajı No: 6/13 Küçükyalı / Maltepe / İST.

Tel : (0542) 473 10 89 – (0212) 279 87 98

www.farmapest.com  Mail Adresi: farmapest@gmail.com