ÖRÜMCEĞİN ISIRDIĞI ÜNLÜ FUTBOLCU (FARMAPEST BÖCEK İLAÇLAMA)

İngiltere Ulusal Lig takımlarından, ”Wrexham’ın” forvet oyuncusu James Gray, yaşadığı”oldukça ilginç” sakatlığının ardından yaklaşık ”1 ay sonra” sahalara geri döndü!. Geçtiğimiz ay evinde, ”örümcek” tarafından ısırılan 23 yaşındaki futbolcu, ”kolundan geçirdiği operasyonların” sonrasındaki görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşmasıyla gündeme oturmuştu.

Evinde dinlenebilmek için oturduğu sıralarda, birşey tarafından kolundan ısırıldığını fark eden futbolcu, hemen kulübün doktoruna gitti!. Doktorun teşhisi sonrasında, 23 yaşındaki futbolcunun, bir dişi ”karadul örümceği” tarafından ısırıldığı fark edildi!.

Yaranın ”iltihap kapması” nedeniyle yapılan operasyon sonrasında Gray’in kolunda ”adeta bir çukur” açıldı. Olayın ardından açıklamalarda bulunan futbolcu, “İlk başlarda bir şey fark etmemiştim. Ancak yara git gide daha da kötüleşti. Enfeksiyonun alınması, kolumda adeta ‘derin bir çukura‘ neden oldu!.” şeklinde konuştu.

Southwestern Black Widow (Latrodectus hesperus) - Latrodectus hesperus - female

Sonra kulüp doktorumla görüştüm ve bana bunun, bir ”karadul örümceği ısırması” olduğunu söyledi!.”Enfeksiyon” nedeniyle de ağrı bütün koluma yayılmaya başladı!. Durumum kötüleşince, hastaneye gittim ve enfeksiyonu aldılar. Kolumdaki çukur böylece oluştu!..

Latrodectus hesperus - male

Kolum çok uzun süre sargıda kaldığından, antrenmanlara da katılamadım. Ancak, yaklaşık bir ayın ardından geri döndüm” ifadelerini kullandı. Gray, rahatsızlığı boyunca da, ”Örümcek Adam!.” şakalarına maruz kaldığını da sözlerine ekledi.

Farmapest Haşere ve Kemirgen Kontrol Hizmetleri, T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ve izinli, belge ve ilaçlarıyla, sizlere her türlü haşere ve kemirgen sorunu çözümünde çeşitli alternatifler sunabilecek, bilgi ve tecrübeye sahip olan uzman kadrosuyla hizmetinizdedir.

İletişim Bilgileri

Avrupa Yakası

Seyrantepe Mah. Gülendam Sok. No:14/A 4.Levent / Kağıthane / İST.

Anadolu Yakası

Çınar Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad. Canlı Sok. Gülbağ Pasajı No: 6/13 Küçükyalı / Maltepe / İST.

Tel : (0542) 473 10 89 – (0212) 279 87 98

www.farmapest.com  Mail Adresi: farmapest@gmail.com

Leave a Reply