BİZ KİMİZ?

Farmapest böcek ilaçlama tüm yaşam alanlarınızda ev,işyeri ofis,fabrika,bahçe her neredeyseniz haşere ve kemirgen sorunlarınız için her an yanınızda acil böcek ilaçlama servisimizle verdiğimiz servisimiz müşterilerimizin biran önce yaşadıkları problemin çözümüne yönelik hızlı kalıcı zamandan ve mekandan kayıplar yaşamadan spesifik çözümler üretmek temel gayemizdir.

Siz çalışırken ya da evde otururken bile bizler haşere problemlerinize müdahale edebiliyoruz tüm böcek sorunlarınızda kullandığımız Sağlık bakanlığı kokusuz leke bırakmaz ürünlerimiz halk sağlığında kullanılan yeni tip ilaçlardır evi yada işyerinizi terketmenize gerek yok.Bizim için önemli olan sizin için uygun saatleri belirtmeniz ve böcek ilaçlama servis programımıza istediğiniz gün ve saati belirtmenizdir.

home-4

FARMAPEST ÇEVRE SAĞLIĞI

FARMAPEST Haşere Kontrol Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri bulunduğumuz çağın ihtiyaçları doğrultusunda Dünya çapında üretilen tüm alternatif metot ve donatıları güncel olarak takip ederek belirli bir kombinasyon içerisinde inceleyerek analiz ve uygulama yöntemlerini belirler,sonrasında uygulamaya geçirerek çalışmalarını sürekli ileri seviyelere taşımaktadır.

Gerçekçi ve çözüm üreten FARMAPEST bunun yanı sıra teknolojinin tüm adımlarını takip ederek yaptığı tüm işleri; T.C. Sağlık Bakanlığı,WHO (Dünya Sağlık Örgütü), Gıda Kodeksi, HACCP, TSE ve mevzuatlarına uygun olarak gerçekleştirmektedir.Ayrıca firmamızın ISO belgesi bulunmakta o nedenle AB mevzuatlarının gereksinimlerine göre işletmenizin uyumu sağlanmaktadır.

Unutmayalım ki haşerelerle mücadele ve kontrol teknikleri bir halk sağlığı hizmetidir. İlaçlama yapılacak alanda son derece spesifik davranılması gerekmektedir Çevreye ve insan sağlığına verilebilecek herhangi bir zararın telafisi mümkün olmayabilir.işte bu nedenle halk sağlığı gözetilerek yapılacak haşere ilaçlamasında bilirkişi olmak bununla birlikte insektisitler hakkında bilgi,haşere hayatı,biyolojisi uygulanacak yöntemin belirlenmesi ve en doğru şekilde tatbik edilmesi gerekmektedir.

Firmamız yaptığı tüm işlemlerin ardından bunları raporlayarak siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.İlaçlama hizmetinde bizimle yapacağınız işbirliği sağlıklı yaşanabilir bir ortamda hayatınızı sürdürmeniz için kolaylık sağlar.