KENTSEL DÖNÜŞÜM FARE İSTİLASINA YOL AÇTI !… (FARMAPEST BÖCEK İLAÇLAMA)

Manisa’da kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına başlanan ve mahkeme kararı sonrası durdurulan bir binanın enkazında cirit atan fare ve sıçanlar, esnafa zor anlar yaşatıyor. Sık sık fare ve keme avına çıkan mahalle esnafı, belediyeden şehrin göbeğindeki bu görüntüye bir çare bulmasını istiyorlar.

farmapest fare resimleri ile ilgili görsel sonucu

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde en işlek caddelerden biri olan Seyfettinbey Caddesi esnafının başı fare ve boyu ‘‘kedi” kadar olan sıçanlarla dertte. Şehzadeler Kaymakamlığının hemen arkasında kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına başlanan ve mahkeme nedeniyle yaklaşık 9 aydır atıl durumda bırakılan molozlar arasında fare ve sıçanlar gün geçtikçe daha da çoğalıyor.
 
farmapest fare resimleri ile ilgili görsel sonucu

Cadde esnafı ellerine aldıkları sopalarla zaman zaman dükkanlarına dadanan fare ve sıçanların peşine düşerken, fareler atik hareketleriyle her seferinde kurtulmayı başarıyor!…  Aylardır şehrin göbeğinde farelerle mücadele ettiklerini belirten mahalledeki bir kahvehanenin işletmecisi olan esnaf, “9 aydır bu durumdayız adeta buralar fare yuvası oldu” diyerek, şikayetini dile getirdi. 

 
farmapest fare resimleri ile ilgili görsel sonucu

 

”Bazen oluyor dükkanlarımızın kapılarını kapalı tutmak zorunda kalıyoruz. Çok kötü koku geliyor. Büyük ilçenin büyük ayıbı. Buna çare bulurlarsa esnaf olarak çok seviniriz. Arka binayla mahkemelik olduğu için bina enkaz olarak kaldı. Acilen temizlik istiyoruz. Hem sağlık açısından hem halkımız açısından hem de esnafımız mağdur durumda.”diyen başka bir esnafta yetkilileri göreve çağırdı.

farmapest fare resimleri ile ilgili görsel sonucu

 Farelerin peşine düşen arkadaşlarını uyarmakla yetinen diğer esnaflar da artık farelerden kurtulmak istediklerini belirterek, yetkililerin sorunu çözmesini istediler.

farmapest fare resimleri ile ilgili görsel sonucu

Farmapest Haşere ve Kemirgen Kontrol Hizmetleri, T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ve izinli, belge ve ilaçlarıyla, sizlere her türlü haşere ve kemirgen sorunu çözümünde çeşitli alternatifler sunabilecek, bilgi ve tecrübeye sahip olan uzman kadrosuyla hizmetinizdedir.

 

İletişim Bilgileri

Avrupa Yakası

Seyrantepe Mah. Gülendam Sok. No:14/A 4.Levent / Kağıthane / İST.

Anadolu Yakası

Çınar Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad. Canlı Sok. Gülbağ Pasajı No: 6/13 Küçükyalı / Maltepe / İST.

Tel : (0542) 473 10 89 – (0212) 279 87 98

www.farmapest.com  Mail Adresi: farmapest@gmail.com

Leave a Reply