İÇ ALAN BÖCEK İLAÇLAMA

Yaşam alanlarımız içerisinde kapalı ortamlarda yapılan uçkun mücadelesinde U.L.V (Ultra low volume) ile mükemmel incelikte elde edilen sis haşerelerin ortadan kaldırılmasında çok az miktarda kimyasalla çok etkili,kalıcı ve ekonomik çözüm sağlamaktadır.

DIŞ ALAN BÖCEK İLAÇLAMA

Açık alanlarda yapılan uçkun mücadelesinde U.L.V. (Ultra Low Volume)ile mükemmel incelikte elde edilen aerosol sisi sayesinde ilacın belirli bir süre havada asılı kalması sağlanarak uçkun böceklerin yok edilmesi sağlanır.Açık alanlarda kullanıldığı gibi kapalı alanlarda da kullanılabilir.

KEMİRGEN KONTROLÜ

Farmapest haşere kontrol ve kemirgen kontrol hizmetleri çevre sağlığında büyük tehditler oluşturan kemirgenlerle ilgili olarak yaptığı çalışmalarda teknolojik açıdan son derece kaliteli ürünler kullanmaktadır.

BÖCEK RESİM 2

Araştırma & Geliştirme

Farmapest İstanbul Böcek İlaçlama | Haşere İlaçlama | Pest Control |

Milyonlarca haşere türünün bulunması ve her ilacın her haşere türüne etki etmemesi bulundukları ortam ve ortama göre üreme popülasyonu bu canlıların yaşam alanlarımızdan uzaklaştırılmasında her geçen gün kendimizi bir adım ileriye götürmemizi bizlere anlatıyor.Yani durarak her seferinde aynı uygulama taktiği ve ilaçların kullanımı sonuç almada başarıyı kesinlikle etkilir o nedenledir ki Farmapest böcek ilaçlama teknolojiyi takip ederek sürekli kendini geliştirir ve yeniler.

Doğru uygulama hızlı sonuç

 

BÖCEK RESİM

Bilgilendirme

Şunu unutmayalım sadece bir seferde sonuç almayı istemek haşere yada kemirgenlerin biyolojik yapılarını anlamamaktır haşereler gelip yaşam alanınıza yerleştiklerinde çok hızlı çoğalırlar ve art arda yumurta bırakırlar ve bu yumurtalar çok hızlı şekilde açılarak yavrular ortaya çıkar bununla kalmaz çıkar yavrular çabuk büyür ve hemen yavrulamaya başlar.bazı haşerelerin bir seferde 80-100 arasında yavruladığını düşünürsek bunlar çok ciddi rakamlar biran önce önlem alınması gerektiği ortadadır