ZEYNEP KAMİL BÖCEK İLAÇLAMA (FARMAPEST BÖCEK İLAÇLAMA SERVİSİ)

Farmapest Böcek İlaçlama ve Kemirgen Kontrol Hizmetleri, yaşadığımız bu çağın ihtiyaçları doğrultusunda, Dünya çapında üretilen; tüm alternatif ”metot ve donatıları,” güncel bir şekilde takip ederek ve ayrıca, belirli bir kombinasyon içerisinde inceleyerek, tüm analiz ve uygulama yöntemlerini belirler. Sonrasında uygulamaya geçirerek, etkin çalışmalarını; sürekli ileri seviyelere taşımaktadır…

Haşere ilaçlaması” konusunda,”gerçekçi ve pratik” çözümleri, kolaylıkla üretebilen ‘Farmapest Böcek İlaçlama ve Kemirgen Kontrol Hizmetleri,’ tüm bunların yanında; ‘yeni teknolojilerin, tüm adımlarını’ takip ederek, uyguladığı işlerini de; ‘T.C. Sağlık Bakanlığı, WHO (Dünya Sağlık Örgütü), Gıda Kodeksi, HACCP ve TSE’nin” tüm mevzuat, yönetmelik ve kurallarına uyumlu ve uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Farmapest Böcek İlaçlama ve Kemirgen Kontrol Hizmetleri, çalışma izin belgelerinden olan ”ISO belgesine” de sahiptir. Bu çalışma belgesi ile de AB mevzuatlarının bütün gereksinimlerine göre, işletmenizin her türlü uyumu da bu şekilde sağlanmaktadır.

Farmapest Haşere ve Kemirgen Kontrol Hizmetleri, T.C. Sağlık Bakanlığı ”onaylı ve izinli” olan belgeleri ve ilaçlarıyla, sizlere her türlü ‘haşere ve kemirgen‘ sorununun çözümünde, çeşitli alternatifler sunabilecek, bilgi ve tecrübeye sahip olan uzman kadrosuyla hizmetinizdedir.

İletişim Bilgileri

Avrupa Yakası

Seyrantepe Mah. Gülendam Sok. No:14/A 4.Levent / Kağıthane / İST.

Anadolu Yakası

Çınar Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad. Canlı Sok. Gülbağ Pasajı No: 6/13 Küçükyalı

Maltepe / İST.

Tel : (0542) 473 10 89 – (0212) 279 87 98

www.farmapest.com  Mail Adresi: farmapest@gmail.com